Namuose > Naujienos > Turinys
"Up-Coming" lankstymo lentelė "VMSwork" serija
May 22, 2017

image.pngimage.png


Biuro sulankstomas stalas vaidina svarbų vaidmenį moderniuose biuro balduose. Lengvos ir lankstesnės sulankstomos stalo savybės gali pritaikyti įvairias biuro patalpas ir pritaikyti skirtingiems poreikiams.

 

Atsižvelgiant į biurų baldų raidą, "VMS" darbų lankstymo stalo serijos dizainas yra šiuolaikiškas minimalistinis stilius. Sukurta medinės tekstūros ir švelnios linijos, mūsų produktai atneša jums efektyvią įspūdį. Dizaino esmė orientuota į metalinę "Y" kojeles ir ratuko atraminę konstrukciją, plonas rėmas atlaisvina daugiau vietos po paviršiumi, nes ji yra tvirta, kad išlaikytų visą svorį, tvirtinimo detalės ant ratukų padeda stalui stovėti nurodytoje vietoje po to, kai juda iš vietos į Vieta Be to, varžtų jungtis užtikrina patogų surinkimą, o sulankstoma lentelė yra lengvai transportuojama su KD parinktimi.

 

Mūsų produktų kūrimas suteikia klientams daugiau galimybių pasirinkti biuro aplinką, sulankstomas biuro stalas turi susilpninti tradicinį metodą, didinant bendradarbiavimą tarp darbingo partnerio. Manome, kad šios idėjos naujovės padidina jūsų darbo sritį, nes jos mobilumas ir stabilumas.


Susijusios naujienos